0

Zadzwoń do nas

Pomożemy Ci skonfigurować
Twój system jezdny

503-07-55-33     663-10-35-27

Twój koszyk jest pusty.

Firma Rolling Center Polska Monika Markiewicz Spółka Jawna powstała aby od 2013 roku prowadzić dystrybucję produktów renomowanej marki Rolling Center S.p.A. z Włoch http://www.rollingcenter.com/
Rolling Center S.p.A. jest producentem akcesoriów do metalowych  bram i drzwi od 1975 roku. Prowadząc sprzedaż na całym świecie rozwija swoją ofertę ciągle zaspokajając rosnące potrzeby rynku.
Polska Spółka posiada wykwalifikowany i doświadczony zespół co gwarantuje klientom profesjonalną obsługę i pomoc techniczną w doborze rozwiązań dla każdego typu drzwi i bram.
Spółka jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę akcesoriów Rolling Center do produkcji:
- przemysłowych drzwi uchylnych lekkich i ciężkich - nośności do 680 kg na zawias;
- przemysłowych drzwi przesuwnych do standardowych rozmiarów: 6 m wysokości, 5 m światła wjazdu i wadze do 1050 kg (przy przesuwie w obie strony światło 10m ) ,
- przemysłowych drzwi składanych (harmonijkowych) do standardowych rozmiarów: 6 m wysokości, 10 m światła wjazdu i wadze do 2000 kg ( przy otwarciu w obie strony światło 20m, przy składaniu kilku profili w pionie można uzyskać dowolną wysokość skrzydła),
- bram samonośnych do 30 m światła wjazdu i ciężarze maksymalnym 4500 kg, 
- bram przesuwnych na szynie posadzkowej zalewanej lub przykręcanej do podłoża( o wadze do 3000 kg, producent dostarczał tego typu rozwiązania do hangarów samolotowych),
- bram uchylnych i szybko składanych tzw."quickfollding", oraz furtek ogrodzeniowych montowanych do słupków metalowych, murów ogrodzeniowych lub kotwionych w betonie: światła uchylne nawet 5 x 12 m w wykonaniu ozdobnym "kutym".
Podstawowym surowcem stosowanym do produkcji jest stal czarna, ale również:  aluminium, stal nierdzewna - inox, nylon, vulcolan i inne materiały.
Nowością 2013 roku było wprowadzenie cichego materiału na rolki do bram z lini SILENT, powstały rolki z Maparu ( od 250 do 1200 kg wagi bramy), bardzo wytrzymałego polimeru odpornego na temperatury od -40 do +120 stopni Celcjusza, które umożliwiają w połączeniu z nylonowymi listwami zębatymi wygłuszenie pracy bram samonośnych.
Standardową powłoką antykorozyjną dla produktów stalowych jest cynkowanie galwaniczne z żółtą pasywacją (kilkakrotnie dłuższa wytrzymałość na korozję niż standardowe cynkowanie galwaniczne "białe").
Dla zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów wprowadziliśmy nową powłokę ProG1000, której '1000' pochodzi od okresu w którym prowadziliśmy test solny, który nie wykazał korozji po 1000 godzinach badania a jedynie osad soli na materiałach testowych.
Znajdą Państwo również produkty metalowe cynkowane na biało bądź cynkowane i malowane na czarno.
Większość szyn i profili jest cynkowana metodą Sendzimira, ale są dostępne również szyny ze stali czarnej, aluminium, stali nierdzewnej - wszystkie są dobrze spawalne i nie ulegają odkształceniom pod wpływem zewnętrznych procesów termicznych takich, jak ocynk ogniowy czy innych źródeł ciepła występujących w pobliżu instalacji.
Wszystkie produkty prezentowane w sklepie internetowym Rolling Center Polska są możliwe do zamówienia w wykonaniu ze stali nierdzewnej ( typ inoxu określa klient - tzn. możemy wycinać z bloku dowolnego inoxu, w zależności od potrzeb zastosowania).
Producent zastrzega sobie prawo do indywidualnej wyceny każdego zamówienia za stali nierdzewnej, dlatego przedstawione w naszym sklepie ceny są orientacyjne i ostateczna ich wysokość będzie ustalana indywidualnie z każdym klientem.
W każdym przypadku zapraszamy do zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo.

Zawsze chętnie udzielimy Państwu wsparcia technicznego - naszym mottem jest "Nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania".
Zapraszamy do zakupów. 

Data aktualizacji: 2020-03-09 16:59:00